Firemní novinky

Mezinárodní fotografická soutěž 2009
08/18/2009

Prestigio vyhlašuje Mezinárodní fotografickou soutěž 2009

Praha, 31. 8. 2009 – Společnost Prestigio oznámila návrat své Mezinárodní fotografické soutěže, která se koná od 15. září do 30. listopadu 2009. Určena je amatérským i profesionálním fotografům, bez ohledu na jejich věk či zkušenosti. Jediným předpokladem je znázornění jedné ze základních hodnot značky Prestigio: elegance, výkon a inspirace.

 

Photo Contest

 

Od roku 2004 se již stalo tradicí, že Prestigio každoročně pořádá několik uměleckých soutěží zaměřených na podporu značky a umělců z celého světa. Poslední Mezinárodní fotografická soutěž Prestigia zaznamenala více než 500 přihlášek od soutěžících z 35 zemí.

 

Od 15. září do 30. listopadu 2009 mohou amatéři i profesionálové zasílat fotografie jakéhokoliv žánru a podělit se tak o svou práci s celým světem. Soutěž má jen velmi málo pravidel, každá fotografie musí především znázorňovat a vyjadřovat jeden z následujících konceptů: elegance, výkon a/nebo inspirace.

  

Každý z těchto pojmů je široký a může být vyjádřen několika způsoby. Autoři fotografií tak mají dostatek volnosti pro své vyjádření:

~       Jak byste definovali „eleganci“?

~       Co je největším nebo nejsubtilnějším znázorněním „výkonu“?

~       Jak může být „inspirace“ zachycena na fotografii?

 

Všechny fotografie ohodnotí porota složená z profesionálů a nejkreativnější dílo obdrží hlavní cenu Prestigio Grand Prix a 1000 USD v hotovosti. Tým společnosti Prestigio také vybere nejlepší fotografii v každé kategorii, jejíž autor obdrží 300 USD v hotovosti a vybraný produkt společnosti Prestigio. Návštěvníci internetových stránek Prestigio budou moci také hlasovat, přičemž vítěz ceny „Public´s Choice“  dostane skvělý produkt z portfolia společnosti.

Již brzy naleznete na našich internetových stránkách více informací k termínům a pravidlům této soutěže nebo nás kontaktujte e-mailem na: contests@prestigio.com

Všem soutěžícím přejeme hodně štěstí!

 

Úplné znění pravidel>>